Plavë Guci – MAGJIA E PLAVES DHE GUCISE PJESA 2

One Response to Plavë Guci – MAGJIA E PLAVES DHE GUCISE PJESA 2

  1. Rexhep Sele thotë:

    Bukuri e hatashme e kësaj pjese më të bukur të Shqipëris etnike.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *