Daily Archives: 11 Gusht, 2018

Presidenti Vučić, së bashku me Dr.S.Uglaninin do të zbulojë përmendoren Aqif Efendisë (Blytës)

Nexhmedin-Spahiu-Prof.Dr_.-696x464

 

Fjalimi i Prof. Dr. Nexhmedin Spahiut në Novi Pazar më 29.07.2018

Të dashur miq, Urime ditëlindja e 28 e SDA-së, dhe ju dëshiroj punë të mbarë

Akademikut Hivzi Islami i ndalohet prapë hyrja në Serbi

Hivyi Islami

Akademik Hivzi Islamit sot për herë të dytë pala serbe ia ka ndaluar hyrjen në territorin e Serbisë, shkruan Insajderi.