Daily Archives: 31 Gusht, 2016

Thaçi në Jarinje: Policët dhe doganierët po bëjnë punë të shkëlqyer (Video)

jarinje_thachi_tanjug_main

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi i shoqëruar nga drejtori i përgjithshëm i Policisë së Kosovës Shpend Maxhuni, ka shkuar për vizitë në Veriun e Mitrovicës.