Daily Archives: 31 Korrik, 2017

Edhe Daçiç dorëzohet: Kosova nuk kthehet më, mund të marrim veriun por hapim telash për Preshevën

dacic

Pas Aleksandër Vuçiçit dhe Rasim Lajiçit, edhe krahu prorus i qeverisë serbe, Iviça Daçiç ka pranuar se Kosova tashmë nuk mund të kthehet.