Daily Archives: 5 Mars, 2018

BIK-u i reagon myftiut të Beogradit i cili tha se Kosova është djep i Serbisë

jusufspahiq

Bashkësia Islame e Kosovës përmes një reagimi ka dënuar deklaratat e myftiut të Beogradit, Mustafa Jusufspahiq, i cili tha se Kosova është djep i Serbisë dhe pjesë e saj.