Daily Archives: 31 Maj, 2019

Mjekja Shqiptare ia bën bajat kryeministres serbe që tha se Shqiptarët vijnë nga mali

kabashi-600x360-640x384

Gjatë ditës së djeshme kryeministrja e Serbisë, Ana Brnabiq në një konferencë shtypi të mbajtur në Beograd për zhvillimet e fundit në raportet mes Kosovës dhe Serbisë, ofendoi rëndë kosovarët duke thënë “keni punë me njerëz të cilët faktikisht kanë dalë nga mali”